پنج شنبه 30 خرداد 1398

مهم ترین اخبار

خودروی زیبا MVM X55 محصول جدید مدیران خودرو

خودروی زیبا MVM X55 محصول جدید مدیران خودرو راهی جاده های ایران خواهد شد

خودرو ایکس ۵۵ محصول جدید مدیران خودرو برای انجام تست های فنی راهی جاده های ایران می شود.

به گزارش تی کاپ از مدیران خودرو، بنا به اعلام واحد فنی مهندسی، ام وی ام ایکس۵۵ جهت انجام آزمایش‌های فنی و کیفیت در اختیار موسسات بازرسی کیفیت و استاندارد قرار داده شده تا پس از انجام آزمایش‌های اولیه، جهت انجام تست های پیمایش طی روزهای آتی راهی جاده ایران شود.

به گفته مسئول پروژه ایکس ۵۵ این آزمایش‌ها شامل تست پیمایش ۳۰۰۰ کیلومتر و تست هندلینگ خواهد بود. نتایج مثبت این تست ها نهایتا بعنوان مجوز لازم تولید این محصول در کارخانه شرکت مدیران خودرو واقع در بم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پیش از این نیز این خودرو تست های لازم در خصوص عملکرد ترمز، انطباق، تست جاده و پیمایش ۱۵۰۰۰کیلومتر قرار گرفته بود است.

ایکس۵۵ در اواخر ماه گذشته در چین رونمایی شد که شرکت مدیران خودرو نیز تصمیم دارد با انجام مقدمات لازم طی ماه های آتی این محصول جدید را در ایران با برند ام وی ام رونمایی و عرضه آن را آغاز کند.

برچسب ها : , , , , , , ,

نظر کاربران

  1. 1397-10-14 ساعت: 01:29

    رضاخان:

    عالی بود ممنون شرایط فروش جدید هم داره برای این محصول؟

  2. 1397-10-20 ساعت: 22:58

    احمد محمدی:

    شرکت مدیران خودرو جدیدترین شرایط فروش اعتباری محصولات ام‌وی‌ام‌ و فروش نقدی فوری زمستانه محصولات چری را اعلام کرد. در طرح فروش اعتباری که از طریق تسهیلات شرکت خودران وفا انجام می‌شود، ام‌وی‌ام 315 اکسلنت اسپرت جدید، ام‌وی‌ام X33 و تیپ‌های مختلف ام‌وی‌ام‌ X22 برای مشتریان عرضه خواهد شد. در این طرح محصولات تنها با یک فقره چک ضمانت، قیمت قطعی و تعداد محدود به فروش می‌رسند.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید